Przekaż swoje punkty
na szczytny cel!
Pomagaj z bp!
Przekaż swoje punkty na potrzebne wsparcie! Wymianie podlega wielokrotność 100 punktów.
Pajacyk
Wiemy, jak ważne jest to, by każde dziecko mogło zjeść pełnowartościowy posiłek każdego dnia, dlatego od 2000 roku konsekwentnie wspieramy program Pajacyk. Przekazując swoje punkty PAYBACK teraz Ty również możesz pomóc najmłodszym. Podaruj posiłki w szkołach i świetlicach dla potrzebujących wsparcia dzieci.
100 oP
arrow
polska akcja humanitarna
akademia przyszłości
Akademia Przyszłości

Pomóż dzieciom przejść od porażki w szkole do sukcesu w życiu!

Wesprzyj program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i pomóż dzieciom, które od najmłodszych lat są przekonane, że do niczego się nie nadają. Często ich codziennością jest bieda, brak wsparcia i miłości. Przekaż swoje punkty PAYBACK – dzięki Tobie więcej dzieci nauczy

100 oP
arrow
Siemacha
Czy wiesz, że razem z nami możesz tworzyć nowe możliwości dla wychowanków Stowarzyszenia SIEMACHA? Przekazując swoje punkty PAYBACK, pomagasz młodym ludziom rozwijać talenty i pokonywać trudności życiowe. SIEMACHA działa w trzech ważnych obszarach - wychowania,
100 oP
arrow
siemacha
TOPR

TOPR jest jedną z najstarszych na świecie organizacji ratownictwa górskiego. Wesprzyj dzielnych ratowników, którzy dbają o bezpieczeństwo na górskich szlakach. Razem z bp sfinalizuj zakup paliwa i olejów, niezbędnych do eksploatacji samochodów ratowniczych.

100 oP
arrow
topr
pola nadziei
Pola Nadziei

bp od wielu lat wspiera Hospicjum św. Łazarza, angażując się przede wszystkim w kampanię „Pola Nadziei”, której celem jest zbieranie funduszy na funkcjonowanie hospicjum. Przekaż punkty PAYBACK i pomóż hospicjum zapewnić chorym i ich rodzinom najlepszą opiekę.

100 oP
arrow
Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka tworzy impuls potrzebny do zmiany sytuacji biednych rodzin. Od lat, dzięki wsparciu licznych wolontariuszy, prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najuboższych ze swojego miasta lub okolicy. Przyłącz się do nich.

100 oP
arrow
szlachetna paczka
Sprawdź swoje
saldo punktów
payback