Zapunktuj
na BP!
Sprawdź, jak jeszcze szybciej zbierać punkty PAYBACK
Czy wiesz, że punkty PAYBACK możesz zbierać na stacjach BP na różne sposoby? Tankuj wysokiej jakość paliwa BP, korzystaj z nowoczesnych myjni BP, kupuj dowolne produkty w sklepie BP oraz Wild Bean Cafe i punktuj jeszcze szybciej!
Paliwa BP
Tankuj doskonałej jakości paliwo z technologią ACTIVE na stacjach BP. Za każde 2 litry otrzymasz 3 °P. Oferta dotyczy każdego paliwa włącznie z LPG.
arrow
foto
Twoje miejsce na kawę
W Wild Bean Cafe czeka na Ciebie pyszna, aromatyczna kawa, przygotowana w profesjonalnym ekspresie ze świeżo mielonych ziaren 100% arabiki. Skosztuj też świeżych kanapek, sałatek, jogurtów lub czegoś słodkiego. Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 °P.
arrow
foto
Sklep BP
Kupuj w sklepie BP i zbieraj punkty PAYBACK! Na stacjach BP możesz robić zakupy 7 dni w tygodniu. Co miesiąc przygotowujemy specjalne oferty na wybrane produkty, dzięki którym otrzymujesz promocyjne punkty!
arrow
foto
Startery i doładowania
Kup starter lub doładowanie na swój telefon i zbieraj dodatkowe punkty w programie PAYBACK! Za każde wydane 2 zł otrzymasz 2 °P.
arrow
foto
Myjnie automatyczne BP
Myjnie BP wyposażone są w miękkie szczotki gąbkowe i nowoczesne środki czystości. Ich programy zostały opracowane z myślą o skutecznym, ale i delikatnym usuwaniu zanieczyszczeń. Twoje auto będzie zadbane przez cały rok! Korzystaj z ofert promocyjnych i zbieraj punkty PAYBACK!
arrow
foto
Myjnie ręczne BP
Dzięki podgrzanej, zmiękczonej wodzie pod zwiększonym ciśnieniem i specjalnemu proszkowi łatwo zadbasz o czystość Twojego auta. Nie musisz martwić się o drobne lub żetony – za myjnie bezdotykowe zapłacisz wygodnie, przy użyciu karty przedpłaconej BP lub karty płatniczej z funkcją płatności zbliżeniowej!
arrow
foto
Płyny BP
Na stacjach BP znajdziesz wysokiej jakości płyny do spryskiwaczy opatrzone znakiem DEKRA, które skutecznie i szybko przywracają widoczność, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo kupując płyny do spryskiwaczy BP zbierasz punkty PAYBACK.
arrow
foto
Oleje Castrol
Unikalna technologia TITANIUM FST™ z metaloorganicznymi polimerami tytanu zmienia fizyczne właściwości oleju Castrol EDGE w warunkach ekstremalnego ciśnienia. Testy wykazały, że Castrol EDGE wzmocniony TITANIUM FST™ podwaja trwałość filmu olejowego, co pozwala maksymalizować osiągi silnika.
arrow
foto
Gdzie zbierać punkty?
Punkty PAYBACK możesz zbierać na każdej stacji BP w całej Polsce. Sprawdź na mapie, gdzie w Twojej okolicy znajdziesz najbliższą stację BP.
wybierz miejscowość
Szukaj stacji z:
Sklep BP
Wild Bean Cafe
Myjnia automatyczna BP
Myjnia ręczna BP
shadow
Sprawdź swoje
saldo punktów
payback