Zapunktuj
na bp!
Sprawdź, jak jeszcze szybciej zbierać °punkty PAYBACK 
Czy wiesz, że punkty PAYBACK możesz zbierać na stacjach bp na różne sposoby? Tankuj wysokiej jakość paliwa bp, korzystaj z nowoczesnych myjni bp, kupuj dowolne produkty w sklepie bp oraz Wild Bean Cafe i punktuj jeszcze szybciej!
Paliwa bp
Tankuj doskonałej jakości paliwo z technologią ACTIVE na stacjach bp. Za każde 2 litry otrzymasz 3 °P. Oferta dotyczy każdego paliwa włącznie z LPG.
arrow
foto
Twoje miejsce na kawę
W Wild Bean Cafe czeka na Ciebie pyszna, aromatyczna kawa, przygotowana w profesjonalnym ekspresie ze świeżo mielonych ziaren 100% arabiki. Skosztuj też świeżych kanapek, sałatek, jogurtów lub czegoś słodkiego. Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 °P.
arrow
foto
Sklep bp
Kupuj w sklepie bp i zbieraj punkty PAYBACK! Na stacjach bp możesz robić zakupy 7 dni w tygodniu. Co miesiąc przygotowujemy specjalne oferty na wybrane produkty, dzięki którym otrzymujesz promocyjne punkty!
arrow
foto
Startery i doładowania
Kup starter lub doładowanie na swój telefon i zbieraj dodatkowe punkty w programie PAYBACK! Za każde wydane 2 zł otrzymasz 2 °P.
arrow
foto
Myjnie automatyczne bp
Myjnie bp wyposażone są w miękkie szczotki gąbkowe i nowoczesne środki czystości. Ich programy zostały opracowane z myślą o skutecznym, ale i delikatnym usuwaniu zanieczyszczeń. Twoje auto będzie zadbane przez cały rok! Korzystaj z ofert promocyjnych i zbieraj punkty PAYBACK!
arrow
foto
Myjnie ręczne bp
Dzięki podgrzanej, zmiękczonej wodzie pod zwiększonym ciśnieniem i specjalnemu proszkowi łatwo zadbasz o czystość Twojego auta. Nie musisz martwić się o drobne lub żetony – za myjnie bezdotykowe zapłacisz wygodnie, przy użyciu karty przedpłaconej bp lub karty płatniczej z funkcją płatności zbliżeniowej!
arrow
foto
Płyny bp
Na stacjach bp znajdziesz wysokiej jakości płyny do spryskiwaczy opatrzone znakiem DEKRA, które skutecznie i szybko przywracają widoczność, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo kupując płyny do spryskiwaczy bp zbierasz punkty PAYBACK.
arrow

Oleje Castrol
Unikalna technologia TITANIUM FST™ z metaloorganicznymi polimerami tytanu zmienia fizyczne właściwości oleju Castrol EDGE w warunkach ekstremalnego ciśnienia. Testy wykazały, że Castrol EDGE wzmocniony TITANIUM FST™ podwaja trwałość filmu olejowego, co pozwala maksymalizować osiągi silnika.
arrow
foto
Gdzie zbierać punkty?
Punkty PAYBACK możesz zbierać na każdej stacji bp w całej Polsce. Sprawdź na mapie, gdzie w Twojej okolicy znajdziesz najbliższą stację bp.
wybierz miejscowość
Szukaj stacji z:
Sklep bp
Wild Bean Cafe
Myjnia automatyczna bp
Myjnia ręczna bp
shadow
Sprawdź swoje
saldo punktów
payback