Pola Nadziei
Wpisz ilość punktów, które chcesz przekazać
organizacji Pola Nadziei
Przekazać możesz wielokrotność 100oP
Zobacz, jak pomagamy!
Wiosną, kiedy żonkile kwitną - BP współorganizuje Pola Nadziei i pomaga zbierać fundusze na prowadzenie opieki hospicyjnej.
Nie boimy się tematów trudnych.
Jedną z pierwszych akcji pomocowych była współpraca z krakowskim hospicjum. Temat był trudny i nie miał bezpośredniego połączenia z nasza działalnością biznesową. Obok Urzędu Miasta Krakowa, Marie Curie Cancer Care, Krakowskiego Biura Rozwoju, British Know How Fund, TPCh „Hospicjum im. św. Łazarza” – BP była jednym z realizatorów pierwszej kampanii Pola Nadziei. 29 września 1997 BP podpisała deklarację poparcia dla projektu Pola Nadziei - została partnerem strategicznym akcji i zaangażowała się w pomoc Hospicjum. Robi to do dzisiaj.

Fundowane przez BP żonkile trafiły już do 1,5 mln ludzi.
Jesteśmy sobie potrzebni.
"Pola Nadziei" ma przede wszystkim przynieść pomoc finansową. Podczas trwania akcji w Krakowie odbywają się kwesty pod kościołami, w ponad 400 punktach usługowo-handlowych, a także towarzyszące wielu imprezom plenerowym. W tym czasie mieszkańcy miasta mogą podróżować żonkilowym tramwajem z napisem "Pola Nadziei", który przez ponad dwa miesiące kursuje ulicami Krakowa, promując całą zbiórkę.
 
Sprawdź swoje
saldo punktów
payback